سامانه معرفی کتاب و مقاله های دانشگاه فنی و حرفه ای
جستجو
 
کتاب های چاپ شده در دانشگاه فنی و حرفه ای
رسم فنی و نقشه کشی صنعتی
حشره شناسی و مدیریت تلفیقی آفات همراه با اطلس رنگی مهمترین حشرات آفت در ایران
ریاضی عمومی 1
مدیریت مالی 1
جستارهایی در کارآفرینی
طراحی و ساخت مدار چاپی به کمک کامپیوتر
ابوالفضل قلی بیکی فرد
علوم جنگل و بهره برداری
سانتیاگو کالاتراوا: گفتگوهايي با دانشجويان (مجموعه سخنراني¬هاي دانشگاه MIT)
[ آرشیو کتاب ... ]
 
اخبار
رسم فنی و نقشه کشی صنعتی
به اطلاع پژوهشگران و اساتيد محترم دانشگاه مي رساند: كتاب " رسم فنی و نقشه کشی صنعتی " به نگارش آقای یهروز اسدی بروجنی پس از داوری و تایید به چاپ رسيده است.. در صورت تمایل به تهیه آن با آموزشکده قنی پسران بروجن،شماره 03834238062 تماس حاصل فرمایید.
[ اطلاعات بیشتر ... ]
کتاب فارسی عمومی از آموزشکده فنی شماره یک تبریز
به اطلاع پژوهشگران و اساتيد محترم دانشگاه مي رساند: كتاب" فارسی عمومی " به نگارش آقای قاسم فتاح اهر از اساتيد آموزشکده فنی شماره یک تبریز به چاپ رسيده است. در صورت تمایل به تهیه آن با شماره تماس 091417110101(مولف) تماس حاصل فرمایید.
[ اطلاعات بیشتر ... ]
معرفی دو کتاب از اساتید آموزشکده فنی الغدیر زنجان
به اطلاع پژوهشگران و اساتيد محترم دانشگاه مي رساند: كتابهای " قرآن و علم " و" درست خوانی قرآن و نماز در خانه و احکام قرائت" به نگارش آقایان نعمت اله جعفری و کامران اویسی از اساتيد آموزشکده فنی الغدیر زنجان به چاپ رسيده است. در صورت تمایل به تهیه آن با شماره تماس 09125422312 (مولف) تماس حاصل فرمایید.
[ اطلاعات بیشتر ... ]
کتاب آموزش Excel و کاربرد آن در حسابداری (چرخه حسابداری)پیشرفته
به اطلاع پژوهشگران و اساتيد محترم دانشگاه مي رساند: كتاب " آموزش Excel و کاربرد آن در حسابداری (چرخه حسابداری)" به نگارش خانم شهناز امینی از اساتيد آموزشکده فني دختران اهواز به چاپ رسيده است. در صورت تمایل به تهیه آن با شماره تماس 09166175921 (مولف) تماس حاصل فرمایید.
[ اطلاعات بیشتر ... ]
معرفی 3 کتاب اساتید آموزشکده کشاورزی مراغه
به اطلاع پژوهشگران و اساتيد محترم دانشگاه مي رساند: کتابهای 1- انواع سنسورها و عملگرها در خودرو 2- تکنولوژی مالتی پلکس در خودرو 3- خودروهای برقی و هیبریدی زیر توسط استاد محمد حسین رحمتی از آموزشکده کشاورزی مراغه به چاپ رسيده است. در صورت تمایل به تهیه آن با شماره تماس 09141761359 تماس حاصل فرمایید.
[ اطلاعات بیشتر ... ]
سامانه معرفی کتب و مقالات پژوهشگران دانشگاه راه اندازی شد
با توجه به درخواستهای مکرر همکاران محترم مبنی بر معرفی کتب و مقالات اساتید و پژوهشگران دانشگاه این سامانه راه اندازی شده و برای بارگذاری اطلاعات می بایست فرم های پیوست تکمیل و به همراه نامه درخواست به معاونت پژوهشی ارسال گردد. معاونت پژوهش و فناوری
[ اطلاعات بیشتر ... ]
شیوه چاپ
نظر به اهمیت نشر کتاب به عنوان یکی از شاخص ترین خروجی های یک مجموعه دانشگاهی، در جهت نشر ودستاوردهای علمی اساتید و تامین منابع مورد نیاز دانشجویان در تمامی مراکز تابعه، مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه فنی و حرفه ای اقدام به چاپ و نشر کتب اساتید نموده ودراین راستا، شناسایی مولفان صاحب نظر وچاپ کتب فنی و حرفه ای وگسترش فرهنگ مطالعه رادر اولویت کار خود قرار داده است
[ اطلاعات بیشتر ... ]
[ آرشیو اخبار ... ]